Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Özer Öztekin
ÖZER ÖZTEKİN (Denizli Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZER ÖZTEKİN (Denizli Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. ÖZER ÖZTEKİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. ÖZER ÖZTEKİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZER ÖZTEKİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZER ÖZTEKİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZER ÖZTEKİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZER ÖZTEKİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZER ÖZTEKİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.ÖZER,  ÖZTEKİN,   DenizliÖZER ÖZTEKİN Muayene ÜcretiÖZER ÖZTEKİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZER ÖZTEKİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZER ÖZTEKİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZER ÖZTEKİN Hakkında BilgiYorumlarÖZER ÖZTEKİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZER ÖZTEKİN HakkındaÖZER ÖZTEKİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZER ÖZTEKİN ÖzgeçmişiÖZER ÖZTEKİN RandevuÖZER ÖZTEKİN MuayenehaneÖZER ÖZTEKİN Muayene ÜcretiÖZER ÖZTEKİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZER ÖZTEKİN BulGetirÖZER ÖZTEKİN NeredeCep NoÖZER ÖZTEKİN UzmanıÖZER ÖZTEKİN Özel MuayeneÖZER ÖZTEKİN NumarasıÖZER ÖZTEKİN Nerede ÇalışıyorÖZER ÖZTEKİN GörevliUzmanlıkAileÖZER ÖZTEKİN ŞikayetÖZER ÖZTEKİN ÖneriÖZER ÖZTEKİN EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZER ÖZTEKİN KimdirSekreterHemşireÖZER ÖZTEKİN Yeni BilgileriÖZER ÖZTEKİN Hakkında BilgiCerrahHekimÖZER ÖZTEKİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZER ÖZTEKİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZER ÖZTEKİN Doğum TarihiİrtibatÖZER ÖZTEKİN Tedavi OlanlarSağlıkÖZER ÖZTEKİN ÖzgeçmişÖZER ÖZTEKİN BiyografiCerrahisiÖZER ÖZTEKİN DoktordurÖZER ÖZTEKİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZER ÖZTEKİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZER ÖZTEKİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğum-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 133,369 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır