Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Zafer Topçu
ZAFER TOPÇU (Denizli Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZAFER TOPÇU (Denizli Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ZAFER TOPÇU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ZAFER TOPÇU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZAFER TOPÇU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZAFER TOPÇU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZAFER TOPÇU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZAFER TOPÇU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZAFER TOPÇU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ZAFER,  TOPÇU,   DenizliZAFER TOPÇU Muayene ÜcretiZAFER TOPÇU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZAFER TOPÇU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZAFER TOPÇU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZAFER TOPÇU Hakkında BilgiYorumlarZAFER TOPÇU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZAFER TOPÇU HakkındaZAFER TOPÇU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZAFER TOPÇU ÖzgeçmişiZAFER TOPÇU RandevuZAFER TOPÇU MuayenehaneZAFER TOPÇU Muayene ÜcretiZAFER TOPÇU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZAFER TOPÇU BulGetirZAFER TOPÇU NeredeCep NoZAFER TOPÇU UzmanıZAFER TOPÇU Özel MuayeneZAFER TOPÇU NumarasıZAFER TOPÇU Nerede ÇalışıyorZAFER TOPÇU GörevliUzmanlıkAileZAFER TOPÇU ŞikayetZAFER TOPÇU ÖneriZAFER TOPÇU EleştiriHastalıklarıYorumlarZAFER TOPÇU KimdirSekreterHemşireZAFER TOPÇU Yeni BilgileriZAFER TOPÇU Hakkında BilgiCerrahHekimZAFER TOPÇU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZAFER TOPÇU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZAFER TOPÇU Doğum TarihiİrtibatZAFER TOPÇU Tedavi OlanlarSağlıkZAFER TOPÇU ÖzgeçmişZAFER TOPÇU BiyografiCerrahisiZAFER TOPÇU DoktordurZAFER TOPÇU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZAFER TOPÇU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZAFER TOPÇU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğum-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 63,835 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır