Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Yeşim Oranli Uzunoğlu
YEŞİM ORANLI UZUNOĞLU (Denizli Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YEŞİM ORANLI UZUNOĞLU (Denizli Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. YEŞİM ORANLI UZUNOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. YEŞİM ORANLI UZUNOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YEŞİM ORANLI UZUNOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YEŞİM ORANLI UZUNOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YEŞİM ORANLI UZUNOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YEŞİM ORANLI UZUNOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YEŞİM ORANLI UZUNOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.YEŞİM,  ORANLI,  UZUNOĞLU,   DenizliYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU Muayene ÜcretiYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU Hakkında BilgiYorumlarYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU HakkındaYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU ÖzgeçmişiYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU RandevuYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU MuayenehaneYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU Muayene ÜcretiYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU BulGetirYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU NeredeCep NoYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU UzmanıYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU Özel MuayeneYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU NumarasıYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU Nerede ÇalışıyorYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU GörevliUzmanlıkAileYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU ŞikayetYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU ÖneriYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU KimdirSekreterHemşireYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU Yeni BilgileriYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU Doğum TarihiİrtibatYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU ÖzgeçmişYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU BiyografiCerrahisiYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU DoktordurYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYEŞİM ORANLI UZUNOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğum-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 97,497 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır