Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Süleyman Esin
SÜLEYMAN ESİN (Denizli Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SÜLEYMAN ESİN (Denizli Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SÜLEYMAN ESİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SÜLEYMAN ESİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SÜLEYMAN ESİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SÜLEYMAN ESİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SÜLEYMAN ESİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SÜLEYMAN ESİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SÜLEYMAN ESİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SÜLEYMAN,  ESİN,   DenizliSÜLEYMAN ESİN Muayene ÜcretiSÜLEYMAN ESİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSÜLEYMAN ESİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSÜLEYMAN ESİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSÜLEYMAN ESİN Hakkında BilgiYorumlarSÜLEYMAN ESİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSÜLEYMAN ESİN HakkındaSÜLEYMAN ESİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSÜLEYMAN ESİN ÖzgeçmişiSÜLEYMAN ESİN RandevuSÜLEYMAN ESİN MuayenehaneSÜLEYMAN ESİN Muayene ÜcretiSÜLEYMAN ESİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSÜLEYMAN ESİN BulGetirSÜLEYMAN ESİN NeredeCep NoSÜLEYMAN ESİN UzmanıSÜLEYMAN ESİN Özel MuayeneSÜLEYMAN ESİN NumarasıSÜLEYMAN ESİN Nerede ÇalışıyorSÜLEYMAN ESİN GörevliUzmanlıkAileSÜLEYMAN ESİN ŞikayetSÜLEYMAN ESİN ÖneriSÜLEYMAN ESİN EleştiriHastalıklarıYorumlarSÜLEYMAN ESİN KimdirSekreterHemşireSÜLEYMAN ESİN Yeni BilgileriSÜLEYMAN ESİN Hakkında BilgiCerrahHekimSÜLEYMAN ESİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSÜLEYMAN ESİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSÜLEYMAN ESİN Doğum TarihiİrtibatSÜLEYMAN ESİN Tedavi OlanlarSağlıkSÜLEYMAN ESİN ÖzgeçmişSÜLEYMAN ESİN BiyografiCerrahisiSÜLEYMAN ESİN DoktordurSÜLEYMAN ESİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSÜLEYMAN ESİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSÜLEYMAN ESİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğum-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 128,773 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır