Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Levent Sapmaz
LEVENT SAPMAZ (Denizli Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor LEVENT SAPMAZ (Denizli Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. LEVENT SAPMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. LEVENT SAPMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor LEVENT SAPMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor LEVENT SAPMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor LEVENT SAPMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor LEVENT SAPMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor LEVENT SAPMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.LEVENT,  SAPMAZ,   DenizliLEVENT SAPMAZ Muayene ÜcretiLEVENT SAPMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerLEVENT SAPMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriLEVENT SAPMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarLEVENT SAPMAZ Hakkında BilgiYorumlarLEVENT SAPMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiLEVENT SAPMAZ HakkındaLEVENT SAPMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıLEVENT SAPMAZ ÖzgeçmişiLEVENT SAPMAZ RandevuLEVENT SAPMAZ MuayenehaneLEVENT SAPMAZ Muayene ÜcretiLEVENT SAPMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraLEVENT SAPMAZ BulGetirLEVENT SAPMAZ NeredeCep NoLEVENT SAPMAZ UzmanıLEVENT SAPMAZ Özel MuayeneLEVENT SAPMAZ NumarasıLEVENT SAPMAZ Nerede ÇalışıyorLEVENT SAPMAZ GörevliUzmanlıkAileLEVENT SAPMAZ ŞikayetLEVENT SAPMAZ ÖneriLEVENT SAPMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarLEVENT SAPMAZ KimdirSekreterHemşireLEVENT SAPMAZ Yeni BilgileriLEVENT SAPMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimLEVENT SAPMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikLEVENT SAPMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviLEVENT SAPMAZ Doğum TarihiİrtibatLEVENT SAPMAZ Tedavi OlanlarSağlıkLEVENT SAPMAZ ÖzgeçmişLEVENT SAPMAZ BiyografiCerrahisiLEVENT SAPMAZ DoktordurLEVENT SAPMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıLEVENT SAPMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirLEVENT SAPMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğum-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 74,198 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır