Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Kürşat Ozaner
KÜRŞAT OZANER (Denizli Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KÜRŞAT OZANER (Denizli Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. KÜRŞAT OZANER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. KÜRŞAT OZANER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KÜRŞAT OZANER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KÜRŞAT OZANER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KÜRŞAT OZANER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KÜRŞAT OZANER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KÜRŞAT OZANER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.KÜRŞAT,  OZANER,   DenizliKÜRŞAT OZANER Muayene ÜcretiKÜRŞAT OZANER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKÜRŞAT OZANER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKÜRŞAT OZANER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKÜRŞAT OZANER Hakkında BilgiYorumlarKÜRŞAT OZANER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKÜRŞAT OZANER HakkındaKÜRŞAT OZANER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKÜRŞAT OZANER ÖzgeçmişiKÜRŞAT OZANER RandevuKÜRŞAT OZANER MuayenehaneKÜRŞAT OZANER Muayene ÜcretiKÜRŞAT OZANER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKÜRŞAT OZANER BulGetirKÜRŞAT OZANER NeredeCep NoKÜRŞAT OZANER UzmanıKÜRŞAT OZANER Özel MuayeneKÜRŞAT OZANER NumarasıKÜRŞAT OZANER Nerede ÇalışıyorKÜRŞAT OZANER GörevliUzmanlıkAileKÜRŞAT OZANER ŞikayetKÜRŞAT OZANER ÖneriKÜRŞAT OZANER EleştiriHastalıklarıYorumlarKÜRŞAT OZANER KimdirSekreterHemşireKÜRŞAT OZANER Yeni BilgileriKÜRŞAT OZANER Hakkında BilgiCerrahHekimKÜRŞAT OZANER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKÜRŞAT OZANER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKÜRŞAT OZANER Doğum TarihiİrtibatKÜRŞAT OZANER Tedavi OlanlarSağlıkKÜRŞAT OZANER ÖzgeçmişKÜRŞAT OZANER BiyografiCerrahisiKÜRŞAT OZANER DoktordurKÜRŞAT OZANER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKÜRŞAT OZANER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKÜRŞAT OZANER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğum-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 134,511 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır