Doktor Bilgileri

Dr. Mümtaz Zeki Ulusan
MÜMTAZ ZEKİ ULUSAN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MÜMTAZ ZEKİ ULUSAN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MÜMTAZ ZEKİ ULUSAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MÜMTAZ ZEKİ ULUSAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MÜMTAZ ZEKİ ULUSAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MÜMTAZ ZEKİ ULUSAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MÜMTAZ ZEKİ ULUSAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MÜMTAZ ZEKİ ULUSAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MÜMTAZ ZEKİ ULUSAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MÜMTAZ,  ZEKİ,  ULUSAN,   AdanaMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN Muayene ÜcretiMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN Hakkında BilgiYorumlarMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN HakkındaMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN ÖzgeçmişiMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN RandevuMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN MuayenehaneMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN Muayene ÜcretiMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN BulGetirMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN NeredeCep NoMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN UzmanıMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN Özel MuayeneMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN NumarasıMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN Nerede ÇalışıyorMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN GörevliUzmanlıkAileMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN ŞikayetMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN ÖneriMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN EleştiriHastalıklarıYorumlarMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN KimdirSekreterHemşireMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN Yeni BilgileriMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN Hakkında BilgiCerrahHekimMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN Doğum TarihiİrtibatMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN Tedavi OlanlarSağlıkMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN ÖzgeçmişMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN BiyografiCerrahisiMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN DoktordurMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMÜMTAZ ZEKİ ULUSAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,979 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır