Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İsmail Bursalioğlu
İSMAİL BURSALIOĞLU (Denizli Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İSMAİL BURSALIOĞLU (Denizli Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İSMAİL BURSALIOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İSMAİL BURSALIOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İSMAİL BURSALIOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İSMAİL BURSALIOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İSMAİL BURSALIOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İSMAİL BURSALIOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İSMAİL BURSALIOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.





TAGLAR: Uzm.Dr.İSMAİL,  BURSALIOĞLU,   DenizliİSMAİL BURSALIOĞLU Muayene ÜcretiİSMAİL BURSALIOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİSMAİL BURSALIOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİSMAİL BURSALIOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİSMAİL BURSALIOĞLU Hakkında BilgiYorumlarİSMAİL BURSALIOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİSMAİL BURSALIOĞLU HakkındaİSMAİL BURSALIOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİSMAİL BURSALIOĞLU ÖzgeçmişiİSMAİL BURSALIOĞLU RandevuİSMAİL BURSALIOĞLU MuayenehaneİSMAİL BURSALIOĞLU Muayene ÜcretiİSMAİL BURSALIOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİSMAİL BURSALIOĞLU BulGetirİSMAİL BURSALIOĞLU NeredeCep NoİSMAİL BURSALIOĞLU UzmanıİSMAİL BURSALIOĞLU Özel MuayeneİSMAİL BURSALIOĞLU NumarasıİSMAİL BURSALIOĞLU Nerede ÇalışıyorİSMAİL BURSALIOĞLU GörevliUzmanlıkAileİSMAİL BURSALIOĞLU ŞikayetİSMAİL BURSALIOĞLU ÖneriİSMAİL BURSALIOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarİSMAİL BURSALIOĞLU KimdirSekreterHemşireİSMAİL BURSALIOĞLU Yeni BilgileriİSMAİL BURSALIOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimİSMAİL BURSALIOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİSMAİL BURSALIOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİSMAİL BURSALIOĞLU Doğum TarihiİrtibatİSMAİL BURSALIOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkİSMAİL BURSALIOĞLU ÖzgeçmişİSMAİL BURSALIOĞLU BiyografiCerrahisiİSMAİL BURSALIOĞLU DoktordurİSMAİL BURSALIOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİSMAİL BURSALIOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİSMAİL BURSALIOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğum-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,606 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.



Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır