Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Aysun Altinok Karabulut
Aysun Altinok Karabulut (Denizli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Aysun Altinok Karabulut (Denizli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Aysun Altinok Karabulut ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Aysun Altinok Karabulut ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Aysun Altinok Karabulut ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Aysun Altinok Karabulut ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Aysun Altinok Karabulut ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Aysun,  Altinok,  Karabulut,   DenizliAysun Altinok Karabulut Muayene ÜcretiAysun Altinok Karabulut Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAysun Altinok Karabulut Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAysun Altinok Karabulut ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAysun Altinok Karabulut Hakkında BilgiYorumlarAysun Altinok Karabulut KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAysun Altinok Karabulut HakkındaAysun Altinok Karabulut Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAysun Altinok Karabulut ÖzgeçmişiAysun Altinok Karabulut RandevuAysun Altinok Karabulut MuayenehaneAysun Altinok Karabulut Muayene ÜcretiAysun Altinok Karabulut ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAysun Altinok Karabulut BulGetirAysun Altinok Karabulut NeredeCep NoAysun Altinok Karabulut UzmanıAysun Altinok Karabulut Özel MuayeneAysun Altinok Karabulut NumarasıAysun Altinok Karabulut Nerede ÇalışıyorAysun Altinok Karabulut GörevliUzmanlıkAileAysun Altinok Karabulut ŞikayetAysun Altinok Karabulut ÖneriAysun Altinok Karabulut EleştiriHastalıklarıYorumlarAysun Altinok Karabulut KimdirSekreterHemşireAysun Altinok Karabulut Yeni BilgileriAysun Altinok Karabulut Hakkında BilgiCerrahHekimAysun Altinok Karabulut AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAysun Altinok Karabulut TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAysun Altinok Karabulut Doğum TarihiİrtibatAysun Altinok Karabulut Tedavi OlanlarSağlıkAysun Altinok Karabulut ÖzgeçmişAysun Altinok Karabulut BiyografiCerrahisiAysun Altinok Karabulut DoktordurAysun Altinok Karabulut Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAysun Altinok Karabulut TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAysun Altinok Karabulut Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıveDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 124,688 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır