Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Başak Yildirim
BAŞAK YILDIRIM (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BAŞAK YILDIRIM (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. BAŞAK YILDIRIM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. BAŞAK YILDIRIM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BAŞAK YILDIRIM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BAŞAK YILDIRIM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BAŞAK YILDIRIM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BAŞAK YILDIRIM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BAŞAK YILDIRIM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.BAŞAK,  YILDIRIM,   DenizliBAŞAK YILDIRIM Muayene ÜcretiBAŞAK YILDIRIM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBAŞAK YILDIRIM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBAŞAK YILDIRIM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBAŞAK YILDIRIM Hakkında BilgiYorumlarBAŞAK YILDIRIM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBAŞAK YILDIRIM HakkındaBAŞAK YILDIRIM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBAŞAK YILDIRIM ÖzgeçmişiBAŞAK YILDIRIM RandevuBAŞAK YILDIRIM MuayenehaneBAŞAK YILDIRIM Muayene ÜcretiBAŞAK YILDIRIM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBAŞAK YILDIRIM BulGetirBAŞAK YILDIRIM NeredeCep NoBAŞAK YILDIRIM UzmanıBAŞAK YILDIRIM Özel MuayeneBAŞAK YILDIRIM NumarasıBAŞAK YILDIRIM Nerede ÇalışıyorBAŞAK YILDIRIM GörevliUzmanlıkAileBAŞAK YILDIRIM ŞikayetBAŞAK YILDIRIM ÖneriBAŞAK YILDIRIM EleştiriHastalıklarıYorumlarBAŞAK YILDIRIM KimdirSekreterHemşireBAŞAK YILDIRIM Yeni BilgileriBAŞAK YILDIRIM Hakkında BilgiCerrahHekimBAŞAK YILDIRIM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBAŞAK YILDIRIM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBAŞAK YILDIRIM Doğum TarihiİrtibatBAŞAK YILDIRIM Tedavi OlanlarSağlıkBAŞAK YILDIRIM ÖzgeçmişBAŞAK YILDIRIM BiyografiCerrahisiBAŞAK YILDIRIM DoktordurBAŞAK YILDIRIM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBAŞAK YILDIRIM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBAŞAK YILDIRIM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıVeDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 94,601 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır