Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Zeki Yalçinoğlu
ZEKİ YALÇINOĞLU (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZEKİ YALÇINOĞLU (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ZEKİ YALÇINOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ZEKİ YALÇINOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZEKİ YALÇINOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZEKİ YALÇINOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZEKİ YALÇINOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZEKİ YALÇINOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZEKİ YALÇINOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ZEKİ,  YALÇINOĞLU,   DenizliZEKİ YALÇINOĞLU Muayene ÜcretiZEKİ YALÇINOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZEKİ YALÇINOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZEKİ YALÇINOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZEKİ YALÇINOĞLU Hakkında BilgiYorumlarZEKİ YALÇINOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZEKİ YALÇINOĞLU HakkındaZEKİ YALÇINOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZEKİ YALÇINOĞLU ÖzgeçmişiZEKİ YALÇINOĞLU RandevuZEKİ YALÇINOĞLU MuayenehaneZEKİ YALÇINOĞLU Muayene ÜcretiZEKİ YALÇINOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZEKİ YALÇINOĞLU BulGetirZEKİ YALÇINOĞLU NeredeCep NoZEKİ YALÇINOĞLU UzmanıZEKİ YALÇINOĞLU Özel MuayeneZEKİ YALÇINOĞLU NumarasıZEKİ YALÇINOĞLU Nerede ÇalışıyorZEKİ YALÇINOĞLU GörevliUzmanlıkAileZEKİ YALÇINOĞLU ŞikayetZEKİ YALÇINOĞLU ÖneriZEKİ YALÇINOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarZEKİ YALÇINOĞLU KimdirSekreterHemşireZEKİ YALÇINOĞLU Yeni BilgileriZEKİ YALÇINOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimZEKİ YALÇINOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZEKİ YALÇINOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZEKİ YALÇINOĞLU Doğum TarihiİrtibatZEKİ YALÇINOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkZEKİ YALÇINOĞLU ÖzgeçmişZEKİ YALÇINOĞLU BiyografiCerrahisiZEKİ YALÇINOĞLU DoktordurZEKİ YALÇINOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZEKİ YALÇINOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZEKİ YALÇINOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıVeDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 50,667 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır