Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hayrettin Güler
Hayrettin Güler (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Hayrettin Güler (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Hayrettin Güler hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Hayrettin Güler iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Hayrettin Güler ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Hayrettin Güler ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Hayrettin Güler ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Hayrettin Güler ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Hayrettin Güler ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Hayrettin,  Güler,   DenizliHayrettin Güler Muayene ÜcretiHayrettin Güler Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHayrettin Güler Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHayrettin Güler ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHayrettin Güler Hakkında BilgiYorumlarHayrettin Güler KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHayrettin Güler HakkındaHayrettin Güler Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHayrettin Güler ÖzgeçmişiHayrettin Güler RandevuHayrettin Güler MuayenehaneHayrettin Güler Muayene ÜcretiHayrettin Güler ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHayrettin Güler BulGetirHayrettin Güler NeredeCep NoHayrettin Güler UzmanıHayrettin Güler Özel MuayeneHayrettin Güler NumarasıHayrettin Güler Nerede ÇalışıyorHayrettin Güler GörevliUzmanlıkAileHayrettin Güler ŞikayetHayrettin Güler ÖneriHayrettin Güler EleştiriHastalıklarıYorumlarHayrettin Güler KimdirSekreterHemşireHayrettin Güler Yeni BilgileriHayrettin Güler Hakkında BilgiCerrahHekimHayrettin Güler AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHayrettin Güler TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHayrettin Güler Doğum TarihiİrtibatHayrettin Güler Tedavi OlanlarSağlıkHayrettin Güler ÖzgeçmişHayrettin Güler BiyografiCerrahisiHayrettin Güler DoktordurHayrettin Güler Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHayrettin Güler TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHayrettin Güler Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıVeDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 80,279 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır