Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Firüzan Gürhan
FİRÜZAN GÜRHAN (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FİRÜZAN GÜRHAN (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. FİRÜZAN GÜRHAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. FİRÜZAN GÜRHAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FİRÜZAN GÜRHAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FİRÜZAN GÜRHAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FİRÜZAN GÜRHAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FİRÜZAN GÜRHAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FİRÜZAN GÜRHAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.FİRÜZAN,  GÜRHAN,   DenizliFİRÜZAN GÜRHAN Muayene ÜcretiFİRÜZAN GÜRHAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFİRÜZAN GÜRHAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFİRÜZAN GÜRHAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFİRÜZAN GÜRHAN Hakkında BilgiYorumlarFİRÜZAN GÜRHAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFİRÜZAN GÜRHAN HakkındaFİRÜZAN GÜRHAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFİRÜZAN GÜRHAN ÖzgeçmişiFİRÜZAN GÜRHAN RandevuFİRÜZAN GÜRHAN MuayenehaneFİRÜZAN GÜRHAN Muayene ÜcretiFİRÜZAN GÜRHAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFİRÜZAN GÜRHAN BulGetirFİRÜZAN GÜRHAN NeredeCep NoFİRÜZAN GÜRHAN UzmanıFİRÜZAN GÜRHAN Özel MuayeneFİRÜZAN GÜRHAN NumarasıFİRÜZAN GÜRHAN Nerede ÇalışıyorFİRÜZAN GÜRHAN GörevliUzmanlıkAileFİRÜZAN GÜRHAN ŞikayetFİRÜZAN GÜRHAN ÖneriFİRÜZAN GÜRHAN EleştiriHastalıklarıYorumlarFİRÜZAN GÜRHAN KimdirSekreterHemşireFİRÜZAN GÜRHAN Yeni BilgileriFİRÜZAN GÜRHAN Hakkında BilgiCerrahHekimFİRÜZAN GÜRHAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFİRÜZAN GÜRHAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFİRÜZAN GÜRHAN Doğum TarihiİrtibatFİRÜZAN GÜRHAN Tedavi OlanlarSağlıkFİRÜZAN GÜRHAN ÖzgeçmişFİRÜZAN GÜRHAN BiyografiCerrahisiFİRÜZAN GÜRHAN DoktordurFİRÜZAN GÜRHAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFİRÜZAN GÜRHAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFİRÜZAN GÜRHAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıVeDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 100,242 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır