Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Erkan Kabacaoğlu
ERKAN KABACAOĞLU (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ERKAN KABACAOĞLU (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ERKAN KABACAOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ERKAN KABACAOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ERKAN KABACAOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ERKAN KABACAOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ERKAN KABACAOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ERKAN KABACAOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ERKAN KABACAOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ERKAN,  KABACAOĞLU,   DenizliERKAN KABACAOĞLU Muayene ÜcretiERKAN KABACAOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerERKAN KABACAOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriERKAN KABACAOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarERKAN KABACAOĞLU Hakkında BilgiYorumlarERKAN KABACAOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiERKAN KABACAOĞLU HakkındaERKAN KABACAOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıERKAN KABACAOĞLU ÖzgeçmişiERKAN KABACAOĞLU RandevuERKAN KABACAOĞLU MuayenehaneERKAN KABACAOĞLU Muayene ÜcretiERKAN KABACAOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraERKAN KABACAOĞLU BulGetirERKAN KABACAOĞLU NeredeCep NoERKAN KABACAOĞLU UzmanıERKAN KABACAOĞLU Özel MuayeneERKAN KABACAOĞLU NumarasıERKAN KABACAOĞLU Nerede ÇalışıyorERKAN KABACAOĞLU GörevliUzmanlıkAileERKAN KABACAOĞLU ŞikayetERKAN KABACAOĞLU ÖneriERKAN KABACAOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarERKAN KABACAOĞLU KimdirSekreterHemşireERKAN KABACAOĞLU Yeni BilgileriERKAN KABACAOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimERKAN KABACAOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikERKAN KABACAOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviERKAN KABACAOĞLU Doğum TarihiİrtibatERKAN KABACAOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkERKAN KABACAOĞLU ÖzgeçmişERKAN KABACAOĞLU BiyografiCerrahisiERKAN KABACAOĞLU DoktordurERKAN KABACAOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıERKAN KABACAOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirERKAN KABACAOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıVeDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 160,215 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır