Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Aysun Karabulut
AYSUN KARABULUT (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYSUN KARABULUT (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. AYSUN KARABULUT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. AYSUN KARABULUT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYSUN KARABULUT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYSUN KARABULUT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYSUN KARABULUT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYSUN KARABULUT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYSUN KARABULUT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AYSUN,  KARABULUT,   DenizliAYSUN KARABULUT Muayene ÜcretiAYSUN KARABULUT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYSUN KARABULUT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYSUN KARABULUT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYSUN KARABULUT Hakkında BilgiYorumlarAYSUN KARABULUT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYSUN KARABULUT HakkındaAYSUN KARABULUT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYSUN KARABULUT ÖzgeçmişiAYSUN KARABULUT RandevuAYSUN KARABULUT MuayenehaneAYSUN KARABULUT Muayene ÜcretiAYSUN KARABULUT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYSUN KARABULUT BulGetirAYSUN KARABULUT NeredeCep NoAYSUN KARABULUT UzmanıAYSUN KARABULUT Özel MuayeneAYSUN KARABULUT NumarasıAYSUN KARABULUT Nerede ÇalışıyorAYSUN KARABULUT GörevliUzmanlıkAileAYSUN KARABULUT ŞikayetAYSUN KARABULUT ÖneriAYSUN KARABULUT EleştiriHastalıklarıYorumlarAYSUN KARABULUT KimdirSekreterHemşireAYSUN KARABULUT Yeni BilgileriAYSUN KARABULUT Hakkında BilgiCerrahHekimAYSUN KARABULUT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYSUN KARABULUT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYSUN KARABULUT Doğum TarihiİrtibatAYSUN KARABULUT Tedavi OlanlarSağlıkAYSUN KARABULUT ÖzgeçmişAYSUN KARABULUT BiyografiCerrahisiAYSUN KARABULUT DoktordurAYSUN KARABULUT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYSUN KARABULUT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYSUN KARABULUT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıVeDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,109 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır