Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Alpaslan Çalişkan
ALPASLAN ÇALIŞKAN (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALPASLAN ÇALIŞKAN (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ALPASLAN ÇALIŞKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ALPASLAN ÇALIŞKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALPASLAN ÇALIŞKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALPASLAN ÇALIŞKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALPASLAN ÇALIŞKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALPASLAN ÇALIŞKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALPASLAN ÇALIŞKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ALPASLAN,  ÇALIŞKAN,   DenizliALPASLAN ÇALIŞKAN Muayene ÜcretiALPASLAN ÇALIŞKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALPASLAN ÇALIŞKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALPASLAN ÇALIŞKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALPASLAN ÇALIŞKAN Hakkında BilgiYorumlarALPASLAN ÇALIŞKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALPASLAN ÇALIŞKAN HakkındaALPASLAN ÇALIŞKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALPASLAN ÇALIŞKAN ÖzgeçmişiALPASLAN ÇALIŞKAN RandevuALPASLAN ÇALIŞKAN MuayenehaneALPASLAN ÇALIŞKAN Muayene ÜcretiALPASLAN ÇALIŞKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALPASLAN ÇALIŞKAN BulGetirALPASLAN ÇALIŞKAN NeredeCep NoALPASLAN ÇALIŞKAN UzmanıALPASLAN ÇALIŞKAN Özel MuayeneALPASLAN ÇALIŞKAN NumarasıALPASLAN ÇALIŞKAN Nerede ÇalışıyorALPASLAN ÇALIŞKAN GörevliUzmanlıkAileALPASLAN ÇALIŞKAN ŞikayetALPASLAN ÇALIŞKAN ÖneriALPASLAN ÇALIŞKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarALPASLAN ÇALIŞKAN KimdirSekreterHemşireALPASLAN ÇALIŞKAN Yeni BilgileriALPASLAN ÇALIŞKAN Hakkında BilgiCerrahHekimALPASLAN ÇALIŞKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALPASLAN ÇALIŞKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALPASLAN ÇALIŞKAN Doğum TarihiİrtibatALPASLAN ÇALIŞKAN Tedavi OlanlarSağlıkALPASLAN ÇALIŞKAN ÖzgeçmişALPASLAN ÇALIŞKAN BiyografiCerrahisiALPASLAN ÇALIŞKAN DoktordurALPASLAN ÇALIŞKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALPASLAN ÇALIŞKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALPASLAN ÇALIŞKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıVeDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,195 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır