Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ali Ulutürk
ALİ ULUTÜRK (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ ULUTÜRK (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ALİ ULUTÜRK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ALİ ULUTÜRK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ ULUTÜRK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ ULUTÜRK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ ULUTÜRK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ ULUTÜRK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ ULUTÜRK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ALİ,  ULUTÜRK,   DenizliALİ ULUTÜRK Muayene ÜcretiALİ ULUTÜRK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ ULUTÜRK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ ULUTÜRK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ ULUTÜRK Hakkında BilgiYorumlarALİ ULUTÜRK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ ULUTÜRK HakkındaALİ ULUTÜRK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ ULUTÜRK ÖzgeçmişiALİ ULUTÜRK RandevuALİ ULUTÜRK MuayenehaneALİ ULUTÜRK Muayene ÜcretiALİ ULUTÜRK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ ULUTÜRK BulGetirALİ ULUTÜRK NeredeCep NoALİ ULUTÜRK UzmanıALİ ULUTÜRK Özel MuayeneALİ ULUTÜRK NumarasıALİ ULUTÜRK Nerede ÇalışıyorALİ ULUTÜRK GörevliUzmanlıkAileALİ ULUTÜRK ŞikayetALİ ULUTÜRK ÖneriALİ ULUTÜRK EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ ULUTÜRK KimdirSekreterHemşireALİ ULUTÜRK Yeni BilgileriALİ ULUTÜRK Hakkında BilgiCerrahHekimALİ ULUTÜRK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ ULUTÜRK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ ULUTÜRK Doğum TarihiİrtibatALİ ULUTÜRK Tedavi OlanlarSağlıkALİ ULUTÜRK ÖzgeçmişALİ ULUTÜRK BiyografiCerrahisiALİ ULUTÜRK DoktordurALİ ULUTÜRK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ ULUTÜRK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ ULUTÜRK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıVeDoğumUzmanıSARAYKÖY,  DEVLET,  Hastanesi,  Denizli,  SARAYKÖY,  DEVLET,  Hastanesi,  DENİZLİ,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (258) 415 4377
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41.867 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır