Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Süleyman Erkan Alataş
Süleyman Erkan Alataş (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Süleyman Erkan Alataş (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. Süleyman Erkan Alataş hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. Süleyman Erkan Alataş iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Süleyman Erkan Alataş ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Süleyman Erkan Alataş ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Süleyman Erkan Alataş ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Süleyman Erkan Alataş ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Süleyman Erkan Alataş ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Süleyman,  Erkan,  Alataş,   DenizliSüleyman Erkan Alataş Muayene ÜcretiSüleyman Erkan Alataş Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSüleyman Erkan Alataş Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSüleyman Erkan Alataş ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSüleyman Erkan Alataş Hakkında BilgiYorumlarSüleyman Erkan Alataş KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSüleyman Erkan Alataş HakkındaSüleyman Erkan Alataş Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSüleyman Erkan Alataş ÖzgeçmişiSüleyman Erkan Alataş RandevuSüleyman Erkan Alataş MuayenehaneSüleyman Erkan Alataş Muayene ÜcretiSüleyman Erkan Alataş ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSüleyman Erkan Alataş BulGetirSüleyman Erkan Alataş NeredeCep NoSüleyman Erkan Alataş UzmanıSüleyman Erkan Alataş Özel MuayeneSüleyman Erkan Alataş NumarasıSüleyman Erkan Alataş Nerede ÇalışıyorSüleyman Erkan Alataş GörevliUzmanlıkAileSüleyman Erkan Alataş ŞikayetSüleyman Erkan Alataş ÖneriSüleyman Erkan Alataş EleştiriHastalıklarıYorumlarSüleyman Erkan Alataş KimdirSekreterHemşireSüleyman Erkan Alataş Yeni BilgileriSüleyman Erkan Alataş Hakkında BilgiCerrahHekimSüleyman Erkan Alataş AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSüleyman Erkan Alataş TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSüleyman Erkan Alataş Doğum TarihiİrtibatSüleyman Erkan Alataş Tedavi OlanlarSağlıkSüleyman Erkan Alataş ÖzgeçmişSüleyman Erkan Alataş BiyografiCerrahisiSüleyman Erkan Alataş DoktordurSüleyman Erkan Alataş Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSüleyman Erkan Alataş TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSüleyman Erkan Alataş Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıVeDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,717 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır