Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Nilgün Koldan Keserlioğlu
Nilgün Koldan Keserlioğlu (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Nilgün Koldan Keserlioğlu (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Nilgün Koldan Keserlioğlu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Nilgün Koldan Keserlioğlu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Nilgün Koldan Keserlioğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Nilgün Koldan Keserlioğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Nilgün Koldan Keserlioğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Nilgün Koldan Keserlioğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Nilgün Koldan Keserlioğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Nilgün,  Koldan,  Keserlioğlu,   DenizliNilgün Koldan Keserlioğlu Muayene ÜcretiNilgün Koldan Keserlioğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNilgün Koldan Keserlioğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNilgün Koldan Keserlioğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNilgün Koldan Keserlioğlu Hakkında BilgiYorumlarNilgün Koldan Keserlioğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNilgün Koldan Keserlioğlu HakkındaNilgün Koldan Keserlioğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNilgün Koldan Keserlioğlu ÖzgeçmişiNilgün Koldan Keserlioğlu RandevuNilgün Koldan Keserlioğlu MuayenehaneNilgün Koldan Keserlioğlu Muayene ÜcretiNilgün Koldan Keserlioğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNilgün Koldan Keserlioğlu BulGetirNilgün Koldan Keserlioğlu NeredeCep NoNilgün Koldan Keserlioğlu UzmanıNilgün Koldan Keserlioğlu Özel MuayeneNilgün Koldan Keserlioğlu NumarasıNilgün Koldan Keserlioğlu Nerede ÇalışıyorNilgün Koldan Keserlioğlu GörevliUzmanlıkAileNilgün Koldan Keserlioğlu ŞikayetNilgün Koldan Keserlioğlu ÖneriNilgün Koldan Keserlioğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarNilgün Koldan Keserlioğlu KimdirSekreterHemşireNilgün Koldan Keserlioğlu Yeni BilgileriNilgün Koldan Keserlioğlu Hakkında BilgiCerrahHekimNilgün Koldan Keserlioğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNilgün Koldan Keserlioğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNilgün Koldan Keserlioğlu Doğum TarihiİrtibatNilgün Koldan Keserlioğlu Tedavi OlanlarSağlıkNilgün Koldan Keserlioğlu ÖzgeçmişNilgün Koldan Keserlioğlu BiyografiCerrahisiNilgün Koldan Keserlioğlu DoktordurNilgün Koldan Keserlioğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNilgün Koldan Keserlioğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNilgün Koldan Keserlioğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıVeDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 138,820 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır