Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Hüseyin İlgIn
Hüseyin Ilgın (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Hüseyin Ilgın (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Hüseyin Ilgın hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Hüseyin Ilgın iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Hüseyin Ilgın ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Hüseyin Ilgın ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Hüseyin Ilgın ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Hüseyin Ilgın ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Hüseyin Ilgın ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Hüseyin,  Ilgın,   DenizliHüseyin Ilgın Muayene ÜcretiHüseyin Ilgın Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHüseyin Ilgın Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHüseyin Ilgın ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHüseyin Ilgın Hakkında BilgiYorumlarHüseyin Ilgın KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHüseyin Ilgın HakkındaHüseyin Ilgın Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHüseyin Ilgın ÖzgeçmişiHüseyin Ilgın RandevuHüseyin Ilgın MuayenehaneHüseyin Ilgın Muayene ÜcretiHüseyin Ilgın ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHüseyin Ilgın BulGetirHüseyin Ilgın NeredeCep NoHüseyin Ilgın UzmanıHüseyin Ilgın Özel MuayeneHüseyin Ilgın NumarasıHüseyin Ilgın Nerede ÇalışıyorHüseyin Ilgın GörevliUzmanlıkAileHüseyin Ilgın ŞikayetHüseyin Ilgın ÖneriHüseyin Ilgın EleştiriHastalıklarıYorumlarHüseyin Ilgın KimdirSekreterHemşireHüseyin Ilgın Yeni BilgileriHüseyin Ilgın Hakkında BilgiCerrahHekimHüseyin Ilgın AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHüseyin Ilgın TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHüseyin Ilgın Doğum TarihiİrtibatHüseyin Ilgın Tedavi OlanlarSağlıkHüseyin Ilgın ÖzgeçmişHüseyin Ilgın BiyografiCerrahisiHüseyin Ilgın DoktordurHüseyin Ilgın Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHüseyin Ilgın TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHüseyin Ilgın Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıVeDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,891 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır