Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Seyide Soysal
SEYİDE SOYSAL (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEYİDE SOYSAL (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. SEYİDE SOYSAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. SEYİDE SOYSAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEYİDE SOYSAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEYİDE SOYSAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEYİDE SOYSAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEYİDE SOYSAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEYİDE SOYSAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.SEYİDE,  SOYSAL,   DenizliSEYİDE SOYSAL Muayene ÜcretiSEYİDE SOYSAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEYİDE SOYSAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEYİDE SOYSAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEYİDE SOYSAL Hakkında BilgiYorumlarSEYİDE SOYSAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEYİDE SOYSAL HakkındaSEYİDE SOYSAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEYİDE SOYSAL ÖzgeçmişiSEYİDE SOYSAL RandevuSEYİDE SOYSAL MuayenehaneSEYİDE SOYSAL Muayene ÜcretiSEYİDE SOYSAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEYİDE SOYSAL BulGetirSEYİDE SOYSAL NeredeCep NoSEYİDE SOYSAL UzmanıSEYİDE SOYSAL Özel MuayeneSEYİDE SOYSAL NumarasıSEYİDE SOYSAL Nerede ÇalışıyorSEYİDE SOYSAL GörevliUzmanlıkAileSEYİDE SOYSAL ŞikayetSEYİDE SOYSAL ÖneriSEYİDE SOYSAL EleştiriHastalıklarıYorumlarSEYİDE SOYSAL KimdirSekreterHemşireSEYİDE SOYSAL Yeni BilgileriSEYİDE SOYSAL Hakkında BilgiCerrahHekimSEYİDE SOYSAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEYİDE SOYSAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEYİDE SOYSAL Doğum TarihiİrtibatSEYİDE SOYSAL Tedavi OlanlarSağlıkSEYİDE SOYSAL ÖzgeçmişSEYİDE SOYSAL BiyografiCerrahisiSEYİDE SOYSAL DoktordurSEYİDE SOYSAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEYİDE SOYSAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEYİDE SOYSAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıVeDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 90,872 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır