Doktor Bilgileri

Dr. Özge Çam
ÖZGE ÇAM (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZGE ÇAM (Denizli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÖZGE ÇAM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÖZGE ÇAM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZGE ÇAM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZGE ÇAM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZGE ÇAM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZGE ÇAM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZGE ÇAM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÖZGE,  ÇAM,   DenizliÖZGE ÇAM Muayene ÜcretiÖZGE ÇAM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZGE ÇAM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZGE ÇAM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZGE ÇAM Hakkında BilgiYorumlarÖZGE ÇAM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZGE ÇAM HakkındaÖZGE ÇAM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZGE ÇAM ÖzgeçmişiÖZGE ÇAM RandevuÖZGE ÇAM MuayenehaneÖZGE ÇAM Muayene ÜcretiÖZGE ÇAM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZGE ÇAM BulGetirÖZGE ÇAM NeredeCep NoÖZGE ÇAM UzmanıÖZGE ÇAM Özel MuayeneÖZGE ÇAM NumarasıÖZGE ÇAM Nerede ÇalışıyorÖZGE ÇAM GörevliUzmanlıkAileÖZGE ÇAM ŞikayetÖZGE ÇAM ÖneriÖZGE ÇAM EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZGE ÇAM KimdirSekreterHemşireÖZGE ÇAM Yeni BilgileriÖZGE ÇAM Hakkında BilgiCerrahHekimÖZGE ÇAM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZGE ÇAM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZGE ÇAM Doğum TarihiİrtibatÖZGE ÇAM Tedavi OlanlarSağlıkÖZGE ÇAM ÖzgeçmişÖZGE ÇAM BiyografiCerrahisiÖZGE ÇAM DoktordurÖZGE ÇAM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZGE ÇAM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZGE ÇAM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıVeDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 62,181 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır