Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Zeynep Tan Oflaz
ZEYNEP TAN OFLAZ (Denizli İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZEYNEP TAN OFLAZ (Denizli İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ZEYNEP TAN OFLAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ZEYNEP TAN OFLAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZEYNEP TAN OFLAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZEYNEP TAN OFLAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZEYNEP TAN OFLAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZEYNEP TAN OFLAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZEYNEP TAN OFLAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ZEYNEP,  TAN,  OFLAZ,   DenizliZEYNEP TAN OFLAZ Muayene ÜcretiZEYNEP TAN OFLAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZEYNEP TAN OFLAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZEYNEP TAN OFLAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZEYNEP TAN OFLAZ Hakkında BilgiYorumlarZEYNEP TAN OFLAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZEYNEP TAN OFLAZ HakkındaZEYNEP TAN OFLAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZEYNEP TAN OFLAZ ÖzgeçmişiZEYNEP TAN OFLAZ RandevuZEYNEP TAN OFLAZ MuayenehaneZEYNEP TAN OFLAZ Muayene ÜcretiZEYNEP TAN OFLAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZEYNEP TAN OFLAZ BulGetirZEYNEP TAN OFLAZ NeredeCep NoZEYNEP TAN OFLAZ UzmanıZEYNEP TAN OFLAZ Özel MuayeneZEYNEP TAN OFLAZ NumarasıZEYNEP TAN OFLAZ Nerede ÇalışıyorZEYNEP TAN OFLAZ GörevliUzmanlıkAileZEYNEP TAN OFLAZ ŞikayetZEYNEP TAN OFLAZ ÖneriZEYNEP TAN OFLAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarZEYNEP TAN OFLAZ KimdirSekreterHemşireZEYNEP TAN OFLAZ Yeni BilgileriZEYNEP TAN OFLAZ Hakkında BilgiCerrahHekimZEYNEP TAN OFLAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZEYNEP TAN OFLAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZEYNEP TAN OFLAZ Doğum TarihiİrtibatZEYNEP TAN OFLAZ Tedavi OlanlarSağlıkZEYNEP TAN OFLAZ ÖzgeçmişZEYNEP TAN OFLAZ BiyografiCerrahisiZEYNEP TAN OFLAZ DoktordurZEYNEP TAN OFLAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZEYNEP TAN OFLAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZEYNEP TAN OFLAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 54,143 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır