Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Serdar Aymelek
SERDAR AYMELEK (Denizli İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SERDAR AYMELEK (Denizli İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SERDAR AYMELEK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SERDAR AYMELEK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SERDAR AYMELEK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SERDAR AYMELEK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SERDAR AYMELEK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SERDAR AYMELEK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SERDAR AYMELEK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SERDAR,  AYMELEK,   DenizliSERDAR AYMELEK Muayene ÜcretiSERDAR AYMELEK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSERDAR AYMELEK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSERDAR AYMELEK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSERDAR AYMELEK Hakkında BilgiYorumlarSERDAR AYMELEK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSERDAR AYMELEK HakkındaSERDAR AYMELEK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSERDAR AYMELEK ÖzgeçmişiSERDAR AYMELEK RandevuSERDAR AYMELEK MuayenehaneSERDAR AYMELEK Muayene ÜcretiSERDAR AYMELEK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSERDAR AYMELEK BulGetirSERDAR AYMELEK NeredeCep NoSERDAR AYMELEK UzmanıSERDAR AYMELEK Özel MuayeneSERDAR AYMELEK NumarasıSERDAR AYMELEK Nerede ÇalışıyorSERDAR AYMELEK GörevliUzmanlıkAileSERDAR AYMELEK ŞikayetSERDAR AYMELEK ÖneriSERDAR AYMELEK EleştiriHastalıklarıYorumlarSERDAR AYMELEK KimdirSekreterHemşireSERDAR AYMELEK Yeni BilgileriSERDAR AYMELEK Hakkında BilgiCerrahHekimSERDAR AYMELEK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSERDAR AYMELEK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSERDAR AYMELEK Doğum TarihiİrtibatSERDAR AYMELEK Tedavi OlanlarSağlıkSERDAR AYMELEK ÖzgeçmişSERDAR AYMELEK BiyografiCerrahisiSERDAR AYMELEK DoktordurSERDAR AYMELEK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSERDAR AYMELEK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSERDAR AYMELEK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 72,283 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır