Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Semra Tursun Sönmez
SEMRA TURSUN SÖNMEZ (Denizli İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEMRA TURSUN SÖNMEZ (Denizli İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SEMRA TURSUN SÖNMEZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SEMRA TURSUN SÖNMEZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEMRA TURSUN SÖNMEZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEMRA TURSUN SÖNMEZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEMRA TURSUN SÖNMEZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEMRA TURSUN SÖNMEZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEMRA TURSUN SÖNMEZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SEMRA,  TURSUN,  SÖNMEZ,   DenizliSEMRA TURSUN SÖNMEZ Muayene ÜcretiSEMRA TURSUN SÖNMEZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEMRA TURSUN SÖNMEZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEMRA TURSUN SÖNMEZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEMRA TURSUN SÖNMEZ Hakkında BilgiYorumlarSEMRA TURSUN SÖNMEZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEMRA TURSUN SÖNMEZ HakkındaSEMRA TURSUN SÖNMEZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEMRA TURSUN SÖNMEZ ÖzgeçmişiSEMRA TURSUN SÖNMEZ RandevuSEMRA TURSUN SÖNMEZ MuayenehaneSEMRA TURSUN SÖNMEZ Muayene ÜcretiSEMRA TURSUN SÖNMEZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEMRA TURSUN SÖNMEZ BulGetirSEMRA TURSUN SÖNMEZ NeredeCep NoSEMRA TURSUN SÖNMEZ UzmanıSEMRA TURSUN SÖNMEZ Özel MuayeneSEMRA TURSUN SÖNMEZ NumarasıSEMRA TURSUN SÖNMEZ Nerede ÇalışıyorSEMRA TURSUN SÖNMEZ GörevliUzmanlıkAileSEMRA TURSUN SÖNMEZ ŞikayetSEMRA TURSUN SÖNMEZ ÖneriSEMRA TURSUN SÖNMEZ EleştiriHastalıklarıYorumlarSEMRA TURSUN SÖNMEZ KimdirSekreterHemşireSEMRA TURSUN SÖNMEZ Yeni BilgileriSEMRA TURSUN SÖNMEZ Hakkında BilgiCerrahHekimSEMRA TURSUN SÖNMEZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEMRA TURSUN SÖNMEZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEMRA TURSUN SÖNMEZ Doğum TarihiİrtibatSEMRA TURSUN SÖNMEZ Tedavi OlanlarSağlıkSEMRA TURSUN SÖNMEZ ÖzgeçmişSEMRA TURSUN SÖNMEZ BiyografiCerrahisiSEMRA TURSUN SÖNMEZ DoktordurSEMRA TURSUN SÖNMEZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEMRA TURSUN SÖNMEZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEMRA TURSUN SÖNMEZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 64,528 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır