Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Muzaffer Karakiş
MUZAFFER KARAKIŞ (Denizli İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUZAFFER KARAKIŞ (Denizli İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MUZAFFER KARAKIŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MUZAFFER KARAKIŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUZAFFER KARAKIŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUZAFFER KARAKIŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUZAFFER KARAKIŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUZAFFER KARAKIŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUZAFFER KARAKIŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MUZAFFER,  KARAKIŞ,   DenizliMUZAFFER KARAKIŞ Muayene ÜcretiMUZAFFER KARAKIŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUZAFFER KARAKIŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUZAFFER KARAKIŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUZAFFER KARAKIŞ Hakkında BilgiYorumlarMUZAFFER KARAKIŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUZAFFER KARAKIŞ HakkındaMUZAFFER KARAKIŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUZAFFER KARAKIŞ ÖzgeçmişiMUZAFFER KARAKIŞ RandevuMUZAFFER KARAKIŞ MuayenehaneMUZAFFER KARAKIŞ Muayene ÜcretiMUZAFFER KARAKIŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUZAFFER KARAKIŞ BulGetirMUZAFFER KARAKIŞ NeredeCep NoMUZAFFER KARAKIŞ UzmanıMUZAFFER KARAKIŞ Özel MuayeneMUZAFFER KARAKIŞ NumarasıMUZAFFER KARAKIŞ Nerede ÇalışıyorMUZAFFER KARAKIŞ GörevliUzmanlıkAileMUZAFFER KARAKIŞ ŞikayetMUZAFFER KARAKIŞ ÖneriMUZAFFER KARAKIŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarMUZAFFER KARAKIŞ KimdirSekreterHemşireMUZAFFER KARAKIŞ Yeni BilgileriMUZAFFER KARAKIŞ Hakkında BilgiCerrahHekimMUZAFFER KARAKIŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUZAFFER KARAKIŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUZAFFER KARAKIŞ Doğum TarihiİrtibatMUZAFFER KARAKIŞ Tedavi OlanlarSağlıkMUZAFFER KARAKIŞ ÖzgeçmişMUZAFFER KARAKIŞ BiyografiCerrahisiMUZAFFER KARAKIŞ DoktordurMUZAFFER KARAKIŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUZAFFER KARAKIŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUZAFFER KARAKIŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,909 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır