Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Murat Kemahli
MURAT KEMAHLI (Denizli İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MURAT KEMAHLI (Denizli İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MURAT KEMAHLI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MURAT KEMAHLI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MURAT KEMAHLI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MURAT KEMAHLI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MURAT KEMAHLI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MURAT KEMAHLI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MURAT KEMAHLI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MURAT,  KEMAHLI,   DenizliMURAT KEMAHLI Muayene ÜcretiMURAT KEMAHLI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMURAT KEMAHLI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMURAT KEMAHLI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMURAT KEMAHLI Hakkında BilgiYorumlarMURAT KEMAHLI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMURAT KEMAHLI HakkındaMURAT KEMAHLI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMURAT KEMAHLI ÖzgeçmişiMURAT KEMAHLI RandevuMURAT KEMAHLI MuayenehaneMURAT KEMAHLI Muayene ÜcretiMURAT KEMAHLI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMURAT KEMAHLI BulGetirMURAT KEMAHLI NeredeCep NoMURAT KEMAHLI UzmanıMURAT KEMAHLI Özel MuayeneMURAT KEMAHLI NumarasıMURAT KEMAHLI Nerede ÇalışıyorMURAT KEMAHLI GörevliUzmanlıkAileMURAT KEMAHLI ŞikayetMURAT KEMAHLI ÖneriMURAT KEMAHLI EleştiriHastalıklarıYorumlarMURAT KEMAHLI KimdirSekreterHemşireMURAT KEMAHLI Yeni BilgileriMURAT KEMAHLI Hakkında BilgiCerrahHekimMURAT KEMAHLI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMURAT KEMAHLI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMURAT KEMAHLI Doğum TarihiİrtibatMURAT KEMAHLI Tedavi OlanlarSağlıkMURAT KEMAHLI ÖzgeçmişMURAT KEMAHLI BiyografiCerrahisiMURAT KEMAHLI DoktordurMURAT KEMAHLI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMURAT KEMAHLI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMURAT KEMAHLI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,170 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır