Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mehmet Ali Çirnaz
MEHMET ALİ ÇIRNAZ (Denizli İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET ALİ ÇIRNAZ (Denizli İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MEHMET ALİ ÇIRNAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MEHMET ALİ ÇIRNAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET ALİ ÇIRNAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET ALİ ÇIRNAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET ALİ ÇIRNAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET ALİ ÇIRNAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET ALİ ÇIRNAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MEHMET,  ALİ,  ÇIRNAZ,   DenizliMEHMET ALİ ÇIRNAZ Muayene ÜcretiMEHMET ALİ ÇIRNAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET ALİ ÇIRNAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET ALİ ÇIRNAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET ALİ ÇIRNAZ Hakkında BilgiYorumlarMEHMET ALİ ÇIRNAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET ALİ ÇIRNAZ HakkındaMEHMET ALİ ÇIRNAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET ALİ ÇIRNAZ ÖzgeçmişiMEHMET ALİ ÇIRNAZ RandevuMEHMET ALİ ÇIRNAZ MuayenehaneMEHMET ALİ ÇIRNAZ Muayene ÜcretiMEHMET ALİ ÇIRNAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET ALİ ÇIRNAZ BulGetirMEHMET ALİ ÇIRNAZ NeredeCep NoMEHMET ALİ ÇIRNAZ UzmanıMEHMET ALİ ÇIRNAZ Özel MuayeneMEHMET ALİ ÇIRNAZ NumarasıMEHMET ALİ ÇIRNAZ Nerede ÇalışıyorMEHMET ALİ ÇIRNAZ GörevliUzmanlıkAileMEHMET ALİ ÇIRNAZ ŞikayetMEHMET ALİ ÇIRNAZ ÖneriMEHMET ALİ ÇIRNAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET ALİ ÇIRNAZ KimdirSekreterHemşireMEHMET ALİ ÇIRNAZ Yeni BilgileriMEHMET ALİ ÇIRNAZ Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET ALİ ÇIRNAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET ALİ ÇIRNAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET ALİ ÇIRNAZ Doğum TarihiİrtibatMEHMET ALİ ÇIRNAZ Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET ALİ ÇIRNAZ ÖzgeçmişMEHMET ALİ ÇIRNAZ BiyografiCerrahisiMEHMET ALİ ÇIRNAZ DoktordurMEHMET ALİ ÇIRNAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET ALİ ÇIRNAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET ALİ ÇIRNAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 62,117 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır