Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İrfan Kahveciler
İRFAN KAHVECİLER (Denizli İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İRFAN KAHVECİLER (Denizli İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İRFAN KAHVECİLER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İRFAN KAHVECİLER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İRFAN KAHVECİLER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İRFAN KAHVECİLER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İRFAN KAHVECİLER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İRFAN KAHVECİLER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İRFAN KAHVECİLER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İRFAN,  KAHVECİLER,   DenizliİRFAN KAHVECİLER Muayene ÜcretiİRFAN KAHVECİLER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİRFAN KAHVECİLER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİRFAN KAHVECİLER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİRFAN KAHVECİLER Hakkında BilgiYorumlarİRFAN KAHVECİLER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİRFAN KAHVECİLER HakkındaİRFAN KAHVECİLER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİRFAN KAHVECİLER ÖzgeçmişiİRFAN KAHVECİLER RandevuİRFAN KAHVECİLER MuayenehaneİRFAN KAHVECİLER Muayene ÜcretiİRFAN KAHVECİLER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİRFAN KAHVECİLER BulGetirİRFAN KAHVECİLER NeredeCep NoİRFAN KAHVECİLER UzmanıİRFAN KAHVECİLER Özel MuayeneİRFAN KAHVECİLER NumarasıİRFAN KAHVECİLER Nerede ÇalışıyorİRFAN KAHVECİLER GörevliUzmanlıkAileİRFAN KAHVECİLER ŞikayetİRFAN KAHVECİLER ÖneriİRFAN KAHVECİLER EleştiriHastalıklarıYorumlarİRFAN KAHVECİLER KimdirSekreterHemşireİRFAN KAHVECİLER Yeni BilgileriİRFAN KAHVECİLER Hakkında BilgiCerrahHekimİRFAN KAHVECİLER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİRFAN KAHVECİLER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİRFAN KAHVECİLER Doğum TarihiİrtibatİRFAN KAHVECİLER Tedavi OlanlarSağlıkİRFAN KAHVECİLER ÖzgeçmişİRFAN KAHVECİLER BiyografiCerrahisiİRFAN KAHVECİLER DoktordurİRFAN KAHVECİLER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİRFAN KAHVECİLER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİRFAN KAHVECİLER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,675 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır