Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hayrullah Sert
HAYRULLAH SERT (Denizli İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HAYRULLAH SERT (Denizli İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HAYRULLAH SERT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HAYRULLAH SERT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HAYRULLAH SERT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HAYRULLAH SERT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HAYRULLAH SERT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HAYRULLAH SERT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HAYRULLAH SERT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HAYRULLAH,  SERT,   DenizliHAYRULLAH SERT Muayene ÜcretiHAYRULLAH SERT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHAYRULLAH SERT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHAYRULLAH SERT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHAYRULLAH SERT Hakkında BilgiYorumlarHAYRULLAH SERT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHAYRULLAH SERT HakkındaHAYRULLAH SERT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHAYRULLAH SERT ÖzgeçmişiHAYRULLAH SERT RandevuHAYRULLAH SERT MuayenehaneHAYRULLAH SERT Muayene ÜcretiHAYRULLAH SERT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHAYRULLAH SERT BulGetirHAYRULLAH SERT NeredeCep NoHAYRULLAH SERT UzmanıHAYRULLAH SERT Özel MuayeneHAYRULLAH SERT NumarasıHAYRULLAH SERT Nerede ÇalışıyorHAYRULLAH SERT GörevliUzmanlıkAileHAYRULLAH SERT ŞikayetHAYRULLAH SERT ÖneriHAYRULLAH SERT EleştiriHastalıklarıYorumlarHAYRULLAH SERT KimdirSekreterHemşireHAYRULLAH SERT Yeni BilgileriHAYRULLAH SERT Hakkında BilgiCerrahHekimHAYRULLAH SERT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHAYRULLAH SERT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHAYRULLAH SERT Doğum TarihiİrtibatHAYRULLAH SERT Tedavi OlanlarSağlıkHAYRULLAH SERT ÖzgeçmişHAYRULLAH SERT BiyografiCerrahisiHAYRULLAH SERT DoktordurHAYRULLAH SERT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHAYRULLAH SERT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHAYRULLAH SERT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 58,935 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır