Doktor Bilgileri

Dr. Mustafa Soner Onar
MUSTAFA SONER ONAR (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA SONER ONAR (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MUSTAFA SONER ONAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MUSTAFA SONER ONAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUSTAFA SONER ONAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUSTAFA SONER ONAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUSTAFA SONER ONAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUSTAFA SONER ONAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUSTAFA SONER ONAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MUSTAFA,  SONER,  ONAR,   AdanaMUSTAFA SONER ONAR Muayene ÜcretiMUSTAFA SONER ONAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA SONER ONAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA SONER ONAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA SONER ONAR Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA SONER ONAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA SONER ONAR HakkındaMUSTAFA SONER ONAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA SONER ONAR ÖzgeçmişiMUSTAFA SONER ONAR RandevuMUSTAFA SONER ONAR MuayenehaneMUSTAFA SONER ONAR Muayene ÜcretiMUSTAFA SONER ONAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA SONER ONAR BulGetirMUSTAFA SONER ONAR NeredeCep NoMUSTAFA SONER ONAR UzmanıMUSTAFA SONER ONAR Özel MuayeneMUSTAFA SONER ONAR NumarasıMUSTAFA SONER ONAR Nerede ÇalışıyorMUSTAFA SONER ONAR GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA SONER ONAR ŞikayetMUSTAFA SONER ONAR ÖneriMUSTAFA SONER ONAR EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA SONER ONAR KimdirSekreterHemşireMUSTAFA SONER ONAR Yeni BilgileriMUSTAFA SONER ONAR Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA SONER ONAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA SONER ONAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA SONER ONAR Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA SONER ONAR Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA SONER ONAR ÖzgeçmişMUSTAFA SONER ONAR BiyografiCerrahisiMUSTAFA SONER ONAR DoktordurMUSTAFA SONER ONAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA SONER ONAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA SONER ONAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,458 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır