Doktor Bilgileri

Dr. Özlem Demir
ÖZLEM DEMİR (Denizli İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZLEM DEMİR (Denizli İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÖZLEM DEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÖZLEM DEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZLEM DEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZLEM DEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZLEM DEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZLEM DEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZLEM DEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÖZLEM,  DEMİR,   DenizliÖZLEM DEMİR Muayene ÜcretiÖZLEM DEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZLEM DEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZLEM DEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZLEM DEMİR Hakkında BilgiYorumlarÖZLEM DEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZLEM DEMİR HakkındaÖZLEM DEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZLEM DEMİR ÖzgeçmişiÖZLEM DEMİR RandevuÖZLEM DEMİR MuayenehaneÖZLEM DEMİR Muayene ÜcretiÖZLEM DEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZLEM DEMİR BulGetirÖZLEM DEMİR NeredeCep NoÖZLEM DEMİR UzmanıÖZLEM DEMİR Özel MuayeneÖZLEM DEMİR NumarasıÖZLEM DEMİR Nerede ÇalışıyorÖZLEM DEMİR GörevliUzmanlıkAileÖZLEM DEMİR ŞikayetÖZLEM DEMİR ÖneriÖZLEM DEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZLEM DEMİR KimdirSekreterHemşireÖZLEM DEMİR Yeni BilgileriÖZLEM DEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimÖZLEM DEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZLEM DEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZLEM DEMİR Doğum TarihiİrtibatÖZLEM DEMİR Tedavi OlanlarSağlıkÖZLEM DEMİR ÖzgeçmişÖZLEM DEMİR BiyografiCerrahisiÖZLEM DEMİR DoktordurÖZLEM DEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZLEM DEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZLEM DEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,612 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır