Doktor Bilgileri

Dr. Ebru Aydinlik
EBRU AYDINLIK (Denizli İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EBRU AYDINLIK (Denizli İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. EBRU AYDINLIK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. EBRU AYDINLIK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EBRU AYDINLIK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EBRU AYDINLIK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EBRU AYDINLIK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EBRU AYDINLIK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EBRU AYDINLIK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.EBRU,  AYDINLIK,   DenizliEBRU AYDINLIK Muayene ÜcretiEBRU AYDINLIK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEBRU AYDINLIK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEBRU AYDINLIK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEBRU AYDINLIK Hakkında BilgiYorumlarEBRU AYDINLIK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEBRU AYDINLIK HakkındaEBRU AYDINLIK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEBRU AYDINLIK ÖzgeçmişiEBRU AYDINLIK RandevuEBRU AYDINLIK MuayenehaneEBRU AYDINLIK Muayene ÜcretiEBRU AYDINLIK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEBRU AYDINLIK BulGetirEBRU AYDINLIK NeredeCep NoEBRU AYDINLIK UzmanıEBRU AYDINLIK Özel MuayeneEBRU AYDINLIK NumarasıEBRU AYDINLIK Nerede ÇalışıyorEBRU AYDINLIK GörevliUzmanlıkAileEBRU AYDINLIK ŞikayetEBRU AYDINLIK ÖneriEBRU AYDINLIK EleştiriHastalıklarıYorumlarEBRU AYDINLIK KimdirSekreterHemşireEBRU AYDINLIK Yeni BilgileriEBRU AYDINLIK Hakkında BilgiCerrahHekimEBRU AYDINLIK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEBRU AYDINLIK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEBRU AYDINLIK Doğum TarihiİrtibatEBRU AYDINLIK Tedavi OlanlarSağlıkEBRU AYDINLIK ÖzgeçmişEBRU AYDINLIK BiyografiCerrahisiEBRU AYDINLIK DoktordurEBRU AYDINLIK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEBRU AYDINLIK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEBRU AYDINLIK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,534 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır