Doktor Bilgileri

Dr. Tuba Erürker
TUBA ERÜRKER (Denizli İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TUBA ERÜRKER (Denizli İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. TUBA ERÜRKER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. TUBA ERÜRKER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TUBA ERÜRKER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TUBA ERÜRKER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TUBA ERÜRKER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TUBA ERÜRKER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TUBA ERÜRKER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.TUBA,  ERÜRKER,   DenizliTUBA ERÜRKER Muayene ÜcretiTUBA ERÜRKER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTUBA ERÜRKER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTUBA ERÜRKER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTUBA ERÜRKER Hakkında BilgiYorumlarTUBA ERÜRKER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTUBA ERÜRKER HakkındaTUBA ERÜRKER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTUBA ERÜRKER ÖzgeçmişiTUBA ERÜRKER RandevuTUBA ERÜRKER MuayenehaneTUBA ERÜRKER Muayene ÜcretiTUBA ERÜRKER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTUBA ERÜRKER BulGetirTUBA ERÜRKER NeredeCep NoTUBA ERÜRKER UzmanıTUBA ERÜRKER Özel MuayeneTUBA ERÜRKER NumarasıTUBA ERÜRKER Nerede ÇalışıyorTUBA ERÜRKER GörevliUzmanlıkAileTUBA ERÜRKER ŞikayetTUBA ERÜRKER ÖneriTUBA ERÜRKER EleştiriHastalıklarıYorumlarTUBA ERÜRKER KimdirSekreterHemşireTUBA ERÜRKER Yeni BilgileriTUBA ERÜRKER Hakkında BilgiCerrahHekimTUBA ERÜRKER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTUBA ERÜRKER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTUBA ERÜRKER Doğum TarihiİrtibatTUBA ERÜRKER Tedavi OlanlarSağlıkTUBA ERÜRKER ÖzgeçmişTUBA ERÜRKER BiyografiCerrahisiTUBA ERÜRKER DoktordurTUBA ERÜRKER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTUBA ERÜRKER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTUBA ERÜRKER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,818 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır