Doktor Bilgileri

Dr. Muammer Topaloğlu
MUAMMER TOPALOĞLU (Denizli İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUAMMER TOPALOĞLU (Denizli İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MUAMMER TOPALOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MUAMMER TOPALOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUAMMER TOPALOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUAMMER TOPALOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUAMMER TOPALOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUAMMER TOPALOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUAMMER TOPALOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MUAMMER,  TOPALOĞLU,   DenizliMUAMMER TOPALOĞLU Muayene ÜcretiMUAMMER TOPALOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUAMMER TOPALOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUAMMER TOPALOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUAMMER TOPALOĞLU Hakkında BilgiYorumlarMUAMMER TOPALOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUAMMER TOPALOĞLU HakkındaMUAMMER TOPALOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUAMMER TOPALOĞLU ÖzgeçmişiMUAMMER TOPALOĞLU RandevuMUAMMER TOPALOĞLU MuayenehaneMUAMMER TOPALOĞLU Muayene ÜcretiMUAMMER TOPALOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUAMMER TOPALOĞLU BulGetirMUAMMER TOPALOĞLU NeredeCep NoMUAMMER TOPALOĞLU UzmanıMUAMMER TOPALOĞLU Özel MuayeneMUAMMER TOPALOĞLU NumarasıMUAMMER TOPALOĞLU Nerede ÇalışıyorMUAMMER TOPALOĞLU GörevliUzmanlıkAileMUAMMER TOPALOĞLU ŞikayetMUAMMER TOPALOĞLU ÖneriMUAMMER TOPALOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarMUAMMER TOPALOĞLU KimdirSekreterHemşireMUAMMER TOPALOĞLU Yeni BilgileriMUAMMER TOPALOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimMUAMMER TOPALOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUAMMER TOPALOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUAMMER TOPALOĞLU Doğum TarihiİrtibatMUAMMER TOPALOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkMUAMMER TOPALOĞLU ÖzgeçmişMUAMMER TOPALOĞLU BiyografiCerrahisiMUAMMER TOPALOĞLU DoktordurMUAMMER TOPALOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUAMMER TOPALOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUAMMER TOPALOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 50,773 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır