Doktor Bilgileri

Dr. İkbal Karasu Yilmaz
İKBAL KARASU YILMAZ (Denizli İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İKBAL KARASU YILMAZ (Denizli İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İKBAL KARASU YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İKBAL KARASU YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İKBAL KARASU YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İKBAL KARASU YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İKBAL KARASU YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İKBAL KARASU YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İKBAL KARASU YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İKBAL,  KARASU,  YILMAZ,   DenizliİKBAL KARASU YILMAZ Muayene ÜcretiİKBAL KARASU YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİKBAL KARASU YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİKBAL KARASU YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİKBAL KARASU YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarİKBAL KARASU YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİKBAL KARASU YILMAZ HakkındaİKBAL KARASU YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİKBAL KARASU YILMAZ ÖzgeçmişiİKBAL KARASU YILMAZ RandevuİKBAL KARASU YILMAZ MuayenehaneİKBAL KARASU YILMAZ Muayene ÜcretiİKBAL KARASU YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİKBAL KARASU YILMAZ BulGetirİKBAL KARASU YILMAZ NeredeCep NoİKBAL KARASU YILMAZ UzmanıİKBAL KARASU YILMAZ Özel MuayeneİKBAL KARASU YILMAZ NumarasıİKBAL KARASU YILMAZ Nerede ÇalışıyorİKBAL KARASU YILMAZ GörevliUzmanlıkAileİKBAL KARASU YILMAZ ŞikayetİKBAL KARASU YILMAZ ÖneriİKBAL KARASU YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarİKBAL KARASU YILMAZ KimdirSekreterHemşireİKBAL KARASU YILMAZ Yeni BilgileriİKBAL KARASU YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimİKBAL KARASU YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİKBAL KARASU YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİKBAL KARASU YILMAZ Doğum TarihiİrtibatİKBAL KARASU YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkİKBAL KARASU YILMAZ ÖzgeçmişİKBAL KARASU YILMAZ BiyografiCerrahisiİKBAL KARASU YILMAZ DoktordurİKBAL KARASU YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİKBAL KARASU YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİKBAL KARASU YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,589 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır