Doktor Bilgileri

Dr. Gülşah Yenidünya
GÜLŞAH YENİDÜNYA (Denizli İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜLŞAH YENİDÜNYA (Denizli İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GÜLŞAH YENİDÜNYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GÜLŞAH YENİDÜNYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜLŞAH YENİDÜNYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜLŞAH YENİDÜNYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜLŞAH YENİDÜNYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜLŞAH YENİDÜNYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜLŞAH YENİDÜNYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.GÜLŞAH,  YENİDÜNYA,   DenizliGÜLŞAH YENİDÜNYA Muayene ÜcretiGÜLŞAH YENİDÜNYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜLŞAH YENİDÜNYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜLŞAH YENİDÜNYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜLŞAH YENİDÜNYA Hakkında BilgiYorumlarGÜLŞAH YENİDÜNYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜLŞAH YENİDÜNYA HakkındaGÜLŞAH YENİDÜNYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜLŞAH YENİDÜNYA ÖzgeçmişiGÜLŞAH YENİDÜNYA RandevuGÜLŞAH YENİDÜNYA MuayenehaneGÜLŞAH YENİDÜNYA Muayene ÜcretiGÜLŞAH YENİDÜNYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜLŞAH YENİDÜNYA BulGetirGÜLŞAH YENİDÜNYA NeredeCep NoGÜLŞAH YENİDÜNYA UzmanıGÜLŞAH YENİDÜNYA Özel MuayeneGÜLŞAH YENİDÜNYA NumarasıGÜLŞAH YENİDÜNYA Nerede ÇalışıyorGÜLŞAH YENİDÜNYA GörevliUzmanlıkAileGÜLŞAH YENİDÜNYA ŞikayetGÜLŞAH YENİDÜNYA ÖneriGÜLŞAH YENİDÜNYA EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜLŞAH YENİDÜNYA KimdirSekreterHemşireGÜLŞAH YENİDÜNYA Yeni BilgileriGÜLŞAH YENİDÜNYA Hakkında BilgiCerrahHekimGÜLŞAH YENİDÜNYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜLŞAH YENİDÜNYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜLŞAH YENİDÜNYA Doğum TarihiİrtibatGÜLŞAH YENİDÜNYA Tedavi OlanlarSağlıkGÜLŞAH YENİDÜNYA ÖzgeçmişGÜLŞAH YENİDÜNYA BiyografiCerrahisiGÜLŞAH YENİDÜNYA DoktordurGÜLŞAH YENİDÜNYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜLŞAH YENİDÜNYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜLŞAH YENİDÜNYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,513 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır