Doktor Bilgileri

Dr. Can Özlü
CAN ÖZLÜ (Denizli İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CAN ÖZLÜ (Denizli İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. CAN ÖZLÜ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. CAN ÖZLÜ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CAN ÖZLÜ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CAN ÖZLÜ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CAN ÖZLÜ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CAN ÖZLÜ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CAN ÖZLÜ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.CAN,  ÖZLÜ,   DenizliCAN ÖZLÜ Muayene ÜcretiCAN ÖZLÜ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCAN ÖZLÜ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCAN ÖZLÜ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCAN ÖZLÜ Hakkında BilgiYorumlarCAN ÖZLÜ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCAN ÖZLÜ HakkındaCAN ÖZLÜ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCAN ÖZLÜ ÖzgeçmişiCAN ÖZLÜ RandevuCAN ÖZLÜ MuayenehaneCAN ÖZLÜ Muayene ÜcretiCAN ÖZLÜ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCAN ÖZLÜ BulGetirCAN ÖZLÜ NeredeCep NoCAN ÖZLÜ UzmanıCAN ÖZLÜ Özel MuayeneCAN ÖZLÜ NumarasıCAN ÖZLÜ Nerede ÇalışıyorCAN ÖZLÜ GörevliUzmanlıkAileCAN ÖZLÜ ŞikayetCAN ÖZLÜ ÖneriCAN ÖZLÜ EleştiriHastalıklarıYorumlarCAN ÖZLÜ KimdirSekreterHemşireCAN ÖZLÜ Yeni BilgileriCAN ÖZLÜ Hakkında BilgiCerrahHekimCAN ÖZLÜ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCAN ÖZLÜ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCAN ÖZLÜ Doğum TarihiİrtibatCAN ÖZLÜ Tedavi OlanlarSağlıkCAN ÖZLÜ ÖzgeçmişCAN ÖZLÜ BiyografiCerrahisiCAN ÖZLÜ DoktordurCAN ÖZLÜ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCAN ÖZLÜ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCAN ÖZLÜ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,363 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır