Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Sibel Hacioğlu Kabukçu
SİBEL HACIOĞLU KABUKÇU (Denizli Hematoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SİBEL HACIOĞLU KABUKÇU (Denizli Hematoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. SİBEL HACIOĞLU KABUKÇU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. SİBEL HACIOĞLU KABUKÇU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SİBEL HACIOĞLU KABUKÇU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SİBEL HACIOĞLU KABUKÇU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SİBEL HACIOĞLU KABUKÇU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SİBEL HACIOĞLU KABUKÇU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SİBEL HACIOĞLU KABUKÇU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.SİBEL,  HACIOĞLU,  KABUKÇU,   DenizliSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU Muayene ÜcretiSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU Hakkında BilgiYorumlarSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU HakkındaSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU ÖzgeçmişiSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU RandevuSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU MuayenehaneSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU Muayene ÜcretiSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU BulGetirSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU NeredeCep NoSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU UzmanıSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU Özel MuayeneSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU NumarasıSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU Nerede ÇalışıyorSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU GörevliUzmanlıkAileSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU ŞikayetSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU ÖneriSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU EleştiriHastalıklarıYorumlarSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU KimdirSekreterHemşireSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU Yeni BilgileriSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU Hakkında BilgiCerrahHekimSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU Doğum TarihiİrtibatSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU Tedavi OlanlarSağlıkSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU ÖzgeçmişSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU BiyografiCerrahisiSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU DoktordurSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSİBEL HACIOĞLU KABUKÇU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirHematoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 53,592 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır