Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Günay Kamber
GÜNAY KAMBER (Denizli Halk Sağlığı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜNAY KAMBER (Denizli Halk Sağlığı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. GÜNAY KAMBER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. GÜNAY KAMBER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜNAY KAMBER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜNAY KAMBER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜNAY KAMBER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜNAY KAMBER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜNAY KAMBER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.GÜNAY,  KAMBER,   DenizliGÜNAY KAMBER Muayene ÜcretiGÜNAY KAMBER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜNAY KAMBER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜNAY KAMBER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜNAY KAMBER Hakkında BilgiYorumlarGÜNAY KAMBER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜNAY KAMBER HakkındaGÜNAY KAMBER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜNAY KAMBER ÖzgeçmişiGÜNAY KAMBER RandevuGÜNAY KAMBER MuayenehaneGÜNAY KAMBER Muayene ÜcretiGÜNAY KAMBER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜNAY KAMBER BulGetirGÜNAY KAMBER NeredeCep NoGÜNAY KAMBER UzmanıGÜNAY KAMBER Özel MuayeneGÜNAY KAMBER NumarasıGÜNAY KAMBER Nerede ÇalışıyorGÜNAY KAMBER GörevliUzmanlıkAileGÜNAY KAMBER ŞikayetGÜNAY KAMBER ÖneriGÜNAY KAMBER EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜNAY KAMBER KimdirSekreterHemşireGÜNAY KAMBER Yeni BilgileriGÜNAY KAMBER Hakkında BilgiCerrahHekimGÜNAY KAMBER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜNAY KAMBER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜNAY KAMBER Doğum TarihiİrtibatGÜNAY KAMBER Tedavi OlanlarSağlıkGÜNAY KAMBER ÖzgeçmişGÜNAY KAMBER BiyografiCerrahisiGÜNAY KAMBER DoktordurGÜNAY KAMBER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜNAY KAMBER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜNAY KAMBER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirHalkSağlığı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 38,004 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır