Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Ali İhsan Bozkurt
ALİ İHSAN BOZKURT (Denizli Halk Sağlığı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ İHSAN BOZKURT (Denizli Halk Sağlığı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. ALİ İHSAN BOZKURT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. ALİ İHSAN BOZKURT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ İHSAN BOZKURT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ İHSAN BOZKURT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ İHSAN BOZKURT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ İHSAN BOZKURT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ İHSAN BOZKURT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.ALİ,  İHSAN,  BOZKURT,   DenizliALİ İHSAN BOZKURT Muayene ÜcretiALİ İHSAN BOZKURT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ İHSAN BOZKURT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ İHSAN BOZKURT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ İHSAN BOZKURT Hakkında BilgiYorumlarALİ İHSAN BOZKURT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ İHSAN BOZKURT HakkındaALİ İHSAN BOZKURT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ İHSAN BOZKURT ÖzgeçmişiALİ İHSAN BOZKURT RandevuALİ İHSAN BOZKURT MuayenehaneALİ İHSAN BOZKURT Muayene ÜcretiALİ İHSAN BOZKURT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ İHSAN BOZKURT BulGetirALİ İHSAN BOZKURT NeredeCep NoALİ İHSAN BOZKURT UzmanıALİ İHSAN BOZKURT Özel MuayeneALİ İHSAN BOZKURT NumarasıALİ İHSAN BOZKURT Nerede ÇalışıyorALİ İHSAN BOZKURT GörevliUzmanlıkAileALİ İHSAN BOZKURT ŞikayetALİ İHSAN BOZKURT ÖneriALİ İHSAN BOZKURT EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ İHSAN BOZKURT KimdirSekreterHemşireALİ İHSAN BOZKURT Yeni BilgileriALİ İHSAN BOZKURT Hakkında BilgiCerrahHekimALİ İHSAN BOZKURT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ İHSAN BOZKURT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ İHSAN BOZKURT Doğum TarihiİrtibatALİ İHSAN BOZKURT Tedavi OlanlarSağlıkALİ İHSAN BOZKURT ÖzgeçmişALİ İHSAN BOZKURT BiyografiCerrahisiALİ İHSAN BOZKURT DoktordurALİ İHSAN BOZKURT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ İHSAN BOZKURT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ İHSAN BOZKURT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirHalkSağlığı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,488 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır