Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Uğur Yaşar
UĞUR YAŞAR (Denizli Göz Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor UĞUR YAŞAR (Denizli Göz Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. UĞUR YAŞAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. UĞUR YAŞAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor UĞUR YAŞAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor UĞUR YAŞAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor UĞUR YAŞAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor UĞUR YAŞAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor UĞUR YAŞAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.UĞUR,  YAŞAR,   DenizliUĞUR YAŞAR Muayene ÜcretiUĞUR YAŞAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerUĞUR YAŞAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriUĞUR YAŞAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarUĞUR YAŞAR Hakkında BilgiYorumlarUĞUR YAŞAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiUĞUR YAŞAR HakkındaUĞUR YAŞAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıUĞUR YAŞAR ÖzgeçmişiUĞUR YAŞAR RandevuUĞUR YAŞAR MuayenehaneUĞUR YAŞAR Muayene ÜcretiUĞUR YAŞAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraUĞUR YAŞAR BulGetirUĞUR YAŞAR NeredeCep NoUĞUR YAŞAR UzmanıUĞUR YAŞAR Özel MuayeneUĞUR YAŞAR NumarasıUĞUR YAŞAR Nerede ÇalışıyorUĞUR YAŞAR GörevliUzmanlıkAileUĞUR YAŞAR ŞikayetUĞUR YAŞAR ÖneriUĞUR YAŞAR EleştiriHastalıklarıYorumlarUĞUR YAŞAR KimdirSekreterHemşireUĞUR YAŞAR Yeni BilgileriUĞUR YAŞAR Hakkında BilgiCerrahHekimUĞUR YAŞAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikUĞUR YAŞAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviUĞUR YAŞAR Doğum TarihiİrtibatUĞUR YAŞAR Tedavi OlanlarSağlıkUĞUR YAŞAR ÖzgeçmişUĞUR YAŞAR BiyografiCerrahisiUĞUR YAŞAR DoktordurUĞUR YAŞAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıUĞUR YAŞAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirUĞUR YAŞAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 120,722 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır