Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Gönül Yildiz Yerlikaya
GÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA (Denizli Göz Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA (Denizli Göz Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. GÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. GÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.GÖNÜL,  YILDIZ,  YERLİKAYA,   DenizliGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA Muayene ÜcretiGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA Hakkında BilgiYorumlarGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA HakkındaGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA ÖzgeçmişiGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA RandevuGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA MuayenehaneGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA Muayene ÜcretiGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA BulGetirGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA NeredeCep NoGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA UzmanıGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA Özel MuayeneGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA NumarasıGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA Nerede ÇalışıyorGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA GörevliUzmanlıkAileGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA ŞikayetGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA ÖneriGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA KimdirSekreterHemşireGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA Yeni BilgileriGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA Hakkında BilgiCerrahHekimGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA Doğum TarihiİrtibatGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA Tedavi OlanlarSağlıkGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA ÖzgeçmişGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA BiyografiCerrahisiGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA DoktordurGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÖNÜL YILDIZ YERLİKAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,700 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır