Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Eyüp Fazli
EYÜP FAZLI (Denizli Göz Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EYÜP FAZLI (Denizli Göz Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. EYÜP FAZLI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. EYÜP FAZLI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EYÜP FAZLI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EYÜP FAZLI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EYÜP FAZLI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EYÜP FAZLI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EYÜP FAZLI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.EYÜP,  FAZLI,   DenizliEYÜP FAZLI Muayene ÜcretiEYÜP FAZLI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEYÜP FAZLI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEYÜP FAZLI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEYÜP FAZLI Hakkında BilgiYorumlarEYÜP FAZLI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEYÜP FAZLI HakkındaEYÜP FAZLI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEYÜP FAZLI ÖzgeçmişiEYÜP FAZLI RandevuEYÜP FAZLI MuayenehaneEYÜP FAZLI Muayene ÜcretiEYÜP FAZLI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEYÜP FAZLI BulGetirEYÜP FAZLI NeredeCep NoEYÜP FAZLI UzmanıEYÜP FAZLI Özel MuayeneEYÜP FAZLI NumarasıEYÜP FAZLI Nerede ÇalışıyorEYÜP FAZLI GörevliUzmanlıkAileEYÜP FAZLI ŞikayetEYÜP FAZLI ÖneriEYÜP FAZLI EleştiriHastalıklarıYorumlarEYÜP FAZLI KimdirSekreterHemşireEYÜP FAZLI Yeni BilgileriEYÜP FAZLI Hakkında BilgiCerrahHekimEYÜP FAZLI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEYÜP FAZLI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEYÜP FAZLI Doğum TarihiİrtibatEYÜP FAZLI Tedavi OlanlarSağlıkEYÜP FAZLI ÖzgeçmişEYÜP FAZLI BiyografiCerrahisiEYÜP FAZLI DoktordurEYÜP FAZLI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEYÜP FAZLI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEYÜP FAZLI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,900 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır