Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Belkis Sinik
BELKIS SINIK (Denizli Göz Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BELKIS SINIK (Denizli Göz Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. BELKIS SINIK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. BELKIS SINIK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BELKIS SINIK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BELKIS SINIK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BELKIS SINIK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BELKIS SINIK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BELKIS SINIK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.BELKIS,  SINIK,   DenizliBELKIS SINIK Muayene ÜcretiBELKIS SINIK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBELKIS SINIK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBELKIS SINIK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBELKIS SINIK Hakkında BilgiYorumlarBELKIS SINIK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBELKIS SINIK HakkındaBELKIS SINIK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBELKIS SINIK ÖzgeçmişiBELKIS SINIK RandevuBELKIS SINIK MuayenehaneBELKIS SINIK Muayene ÜcretiBELKIS SINIK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBELKIS SINIK BulGetirBELKIS SINIK NeredeCep NoBELKIS SINIK UzmanıBELKIS SINIK Özel MuayeneBELKIS SINIK NumarasıBELKIS SINIK Nerede ÇalışıyorBELKIS SINIK GörevliUzmanlıkAileBELKIS SINIK ŞikayetBELKIS SINIK ÖneriBELKIS SINIK EleştiriHastalıklarıYorumlarBELKIS SINIK KimdirSekreterHemşireBELKIS SINIK Yeni BilgileriBELKIS SINIK Hakkında BilgiCerrahHekimBELKIS SINIK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBELKIS SINIK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBELKIS SINIK Doğum TarihiİrtibatBELKIS SINIK Tedavi OlanlarSağlıkBELKIS SINIK ÖzgeçmişBELKIS SINIK BiyografiCerrahisiBELKIS SINIK DoktordurBELKIS SINIK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBELKIS SINIK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBELKIS SINIK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 50,292 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır