Doktor Bilgileri

Dr. Mustafa Nazif Karpuzoğlu
MUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU (Denizli Göz Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU (Denizli Göz Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MUSTAFA,  NAZİF,  KARPUZOĞLU,   DenizliMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU Muayene ÜcretiMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU HakkındaMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU ÖzgeçmişiMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU RandevuMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU MuayenehaneMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU Muayene ÜcretiMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU BulGetirMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU NeredeCep NoMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU UzmanıMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU Özel MuayeneMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU NumarasıMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU Nerede ÇalışıyorMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU ŞikayetMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU ÖneriMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU KimdirSekreterHemşireMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU Yeni BilgileriMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU ÖzgeçmişMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU BiyografiCerrahisiMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU DoktordurMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA NAZİF KARPUZOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,907 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır