Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Avni Murat Avunduk
AVNİ MURAT AVUNDUK (Denizli Göz Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AVNİ MURAT AVUNDUK (Denizli Göz Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. AVNİ MURAT AVUNDUK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. AVNİ MURAT AVUNDUK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AVNİ MURAT AVUNDUK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AVNİ MURAT AVUNDUK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AVNİ MURAT AVUNDUK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AVNİ MURAT AVUNDUK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AVNİ MURAT AVUNDUK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.AVNİ,  MURAT,  AVUNDUK,   DenizliAVNİ MURAT AVUNDUK Muayene ÜcretiAVNİ MURAT AVUNDUK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAVNİ MURAT AVUNDUK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAVNİ MURAT AVUNDUK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAVNİ MURAT AVUNDUK Hakkında BilgiYorumlarAVNİ MURAT AVUNDUK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAVNİ MURAT AVUNDUK HakkındaAVNİ MURAT AVUNDUK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAVNİ MURAT AVUNDUK ÖzgeçmişiAVNİ MURAT AVUNDUK RandevuAVNİ MURAT AVUNDUK MuayenehaneAVNİ MURAT AVUNDUK Muayene ÜcretiAVNİ MURAT AVUNDUK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAVNİ MURAT AVUNDUK BulGetirAVNİ MURAT AVUNDUK NeredeCep NoAVNİ MURAT AVUNDUK UzmanıAVNİ MURAT AVUNDUK Özel MuayeneAVNİ MURAT AVUNDUK NumarasıAVNİ MURAT AVUNDUK Nerede ÇalışıyorAVNİ MURAT AVUNDUK GörevliUzmanlıkAileAVNİ MURAT AVUNDUK ŞikayetAVNİ MURAT AVUNDUK ÖneriAVNİ MURAT AVUNDUK EleştiriHastalıklarıYorumlarAVNİ MURAT AVUNDUK KimdirSekreterHemşireAVNİ MURAT AVUNDUK Yeni BilgileriAVNİ MURAT AVUNDUK Hakkında BilgiCerrahHekimAVNİ MURAT AVUNDUK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAVNİ MURAT AVUNDUK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAVNİ MURAT AVUNDUK Doğum TarihiİrtibatAVNİ MURAT AVUNDUK Tedavi OlanlarSağlıkAVNİ MURAT AVUNDUK ÖzgeçmişAVNİ MURAT AVUNDUK BiyografiCerrahisiAVNİ MURAT AVUNDUK DoktordurAVNİ MURAT AVUNDUK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAVNİ MURAT AVUNDUK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAVNİ MURAT AVUNDUK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 112,175 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır