Doktor Bilgileri

Dr. Serkan Özen
SERKAN ÖZEN (Denizli Göz Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SERKAN ÖZEN (Denizli Göz Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SERKAN ÖZEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SERKAN ÖZEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SERKAN ÖZEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SERKAN ÖZEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SERKAN ÖZEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SERKAN ÖZEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SERKAN ÖZEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SERKAN,  ÖZEN,   DenizliSERKAN ÖZEN Muayene ÜcretiSERKAN ÖZEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSERKAN ÖZEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSERKAN ÖZEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSERKAN ÖZEN Hakkında BilgiYorumlarSERKAN ÖZEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSERKAN ÖZEN HakkındaSERKAN ÖZEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSERKAN ÖZEN ÖzgeçmişiSERKAN ÖZEN RandevuSERKAN ÖZEN MuayenehaneSERKAN ÖZEN Muayene ÜcretiSERKAN ÖZEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSERKAN ÖZEN BulGetirSERKAN ÖZEN NeredeCep NoSERKAN ÖZEN UzmanıSERKAN ÖZEN Özel MuayeneSERKAN ÖZEN NumarasıSERKAN ÖZEN Nerede ÇalışıyorSERKAN ÖZEN GörevliUzmanlıkAileSERKAN ÖZEN ŞikayetSERKAN ÖZEN ÖneriSERKAN ÖZEN EleştiriHastalıklarıYorumlarSERKAN ÖZEN KimdirSekreterHemşireSERKAN ÖZEN Yeni BilgileriSERKAN ÖZEN Hakkında BilgiCerrahHekimSERKAN ÖZEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSERKAN ÖZEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSERKAN ÖZEN Doğum TarihiİrtibatSERKAN ÖZEN Tedavi OlanlarSağlıkSERKAN ÖZEN ÖzgeçmişSERKAN ÖZEN BiyografiCerrahisiSERKAN ÖZEN DoktordurSERKAN ÖZEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSERKAN ÖZEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSERKAN ÖZEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 87,724 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır