Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Yasemin SaygIdeğer
Yasemin Saygıdeğer (Denizli Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Yasemin Saygıdeğer (Denizli Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Yasemin Saygıdeğer hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Yasemin Saygıdeğer iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Yasemin Saygıdeğer ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Yasemin Saygıdeğer ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Yasemin Saygıdeğer ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Yasemin Saygıdeğer ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Yasemin Saygıdeğer ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Yasemin,  Saygıdeğer,   DenizliYasemin Saygıdeğer Muayene ÜcretiYasemin Saygıdeğer Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYasemin Saygıdeğer Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYasemin Saygıdeğer ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYasemin Saygıdeğer Hakkında BilgiYorumlarYasemin Saygıdeğer KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYasemin Saygıdeğer HakkındaYasemin Saygıdeğer Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYasemin Saygıdeğer ÖzgeçmişiYasemin Saygıdeğer RandevuYasemin Saygıdeğer MuayenehaneYasemin Saygıdeğer Muayene ÜcretiYasemin Saygıdeğer ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYasemin Saygıdeğer BulGetirYasemin Saygıdeğer NeredeCep NoYasemin Saygıdeğer UzmanıYasemin Saygıdeğer Özel MuayeneYasemin Saygıdeğer NumarasıYasemin Saygıdeğer Nerede ÇalışıyorYasemin Saygıdeğer GörevliUzmanlıkAileYasemin Saygıdeğer ŞikayetYasemin Saygıdeğer ÖneriYasemin Saygıdeğer EleştiriHastalıklarıYorumlarYasemin Saygıdeğer KimdirSekreterHemşireYasemin Saygıdeğer Yeni BilgileriYasemin Saygıdeğer Hakkında BilgiCerrahHekimYasemin Saygıdeğer AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYasemin Saygıdeğer TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYasemin Saygıdeğer Doğum TarihiİrtibatYasemin Saygıdeğer Tedavi OlanlarSağlıkYasemin Saygıdeğer ÖzgeçmişYasemin Saygıdeğer BiyografiCerrahisiYasemin Saygıdeğer DoktordurYasemin Saygıdeğer Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYasemin Saygıdeğer TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYasemin Saygıdeğer Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGöğüsHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,658 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır