Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hamdi Topçu
HAMDİ TOPÇU (Denizli Gögüs Hastalıkları ve Tuberkuloz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HAMDİ TOPÇU (Denizli Gögüs Hastalıkları ve Tuberkuloz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HAMDİ TOPÇU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HAMDİ TOPÇU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HAMDİ TOPÇU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HAMDİ TOPÇU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HAMDİ TOPÇU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HAMDİ TOPÇU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HAMDİ TOPÇU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HAMDİ,  TOPÇU,   DenizliHAMDİ TOPÇU Muayene ÜcretiHAMDİ TOPÇU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHAMDİ TOPÇU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHAMDİ TOPÇU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHAMDİ TOPÇU Hakkında BilgiYorumlarHAMDİ TOPÇU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHAMDİ TOPÇU HakkındaHAMDİ TOPÇU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHAMDİ TOPÇU ÖzgeçmişiHAMDİ TOPÇU RandevuHAMDİ TOPÇU MuayenehaneHAMDİ TOPÇU Muayene ÜcretiHAMDİ TOPÇU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHAMDİ TOPÇU BulGetirHAMDİ TOPÇU NeredeCep NoHAMDİ TOPÇU UzmanıHAMDİ TOPÇU Özel MuayeneHAMDİ TOPÇU NumarasıHAMDİ TOPÇU Nerede ÇalışıyorHAMDİ TOPÇU GörevliUzmanlıkAileHAMDİ TOPÇU ŞikayetHAMDİ TOPÇU ÖneriHAMDİ TOPÇU EleştiriHastalıklarıYorumlarHAMDİ TOPÇU KimdirSekreterHemşireHAMDİ TOPÇU Yeni BilgileriHAMDİ TOPÇU Hakkında BilgiCerrahHekimHAMDİ TOPÇU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHAMDİ TOPÇU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHAMDİ TOPÇU Doğum TarihiİrtibatHAMDİ TOPÇU Tedavi OlanlarSağlıkHAMDİ TOPÇU ÖzgeçmişHAMDİ TOPÇU BiyografiCerrahisiHAMDİ TOPÇU DoktordurHAMDİ TOPÇU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHAMDİ TOPÇU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHAMDİ TOPÇU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGögüsHastalıklarıveTuberkuloz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,194 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır